Talas Bahçelievler Mahallesi Halı Yıkama

talas bahcelievler mahallesi hali yikama

Talas Bahçelievler Halı Yıkama fabrikası Özen temizlik, profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Evden alınan halılarınız tekrardan evinize temizlenmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Ek değil tek işimiz olduğundan dolayı yıl boyu 4 mevsim halı yıkama yapmaktayız. Fabrikamızda el değmeden tamamen otomatik makinelerle yıkanan halılarınız, tüm bakteri ve halıya ait olmayan maddelerden arındırılmaktadır.

Telegram İle Sipariş Ver

En İyi Bahçelievler Halı Yıkama Fabrikası

En iyi Bahçelievler halı yıkama fabrikasıyız. Çünkü halıları sizin müsait olduğunuz zamanda alıp yine sizin uygun olduğunuz vakitlerde teslim ediyoruz. Bu ayrıntı bir yana dursun, halı teslimi esnasında açıp kontrol etmenizi istiyoruz. Markamızdan da anlaşılacağı üzere işimizi özenle ve severek yapıyoruz. İnternet ortamı yada bir tanıdığınızdan Özen temizlik ile ilgili olumsuz hiç bir şey duyamazsınız. Biz kendimizden emin bir şekilde Talas, Bahçelievler mahallesine uzman düzeyinde halı temizliği hizmeti veririz.


Talas hali yikama fiyati

WhatsApp İle Sipariş Ver

Bahçelievler Halı Yıkama Fiyatları

 1. Su giderinin fiyatlara yansıması: Talas Halı Yıkama Fabrikası Özen Temizlik olarak sizlere en iyi hizmeti en makul fiyatı ile sunmamız kuyu suyu yerine şebeke suyu kullanıyoruz. Fakat ilerleyen süreçte su gereksinimini, halı temizliğinde kullanılmaya uygun kuyu suyu olarak tedarik edilip masraflarımızı azaltabilir ve bunu Talas halı yıkama fiyatlarına yansıtarak sizin çıkarlarınız doğrultusunda kullanabiliriz.
 2. Elektrik giderinin fiyatlara yansıması: Gelişen teknolojiyle beraber, neredeyse tüm halı yıkama makineleri elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Tesisimizde kullanılan her makineye elektrik enerjisi için bir bedel ödemekteyiz. İşimiz ve markamız geliştikçe: Güneş enerjisinden elektrik üreterek doğaya katkı sağlama hedefimiz var. Bu kapsamda halı yıkama ücretlerinin minimuma düşeceğinden emin olabilirsiniz.
 3. Halı yıkama solüsyonlarının masrafa etkisi: Bu kategoriye pek müdahale edememekteyiz. Ettiğimiz anda temizliğin kalitesi düşecektir. Garantili yıkama felsefesi ile %100 memnun müşteri portföyü adına asla kaliteden ödün veremeyiz. Bununla kalmayıp sektörümüzle alakalı haberleri günbegün edinip sizler için en iyi halı yıkama şampuanını en ucuz fiyata bulup hizmet bedelindeki yükselişi durdurmaya çalışıyoruz.
 4. Servis yakıt gideri: Talas halı yıkama firması olarak üzerinde en çok durduğumuz gider türü budur. Müşterilerimizi bekletmeden ve fazla yakıt sarfiyatı yapmadan optimum düzeyde herkesi mutlu etmeye ve bekletmemeye çalışıyoruz. İşletme sahibi Mehmet Karataş, lojistik, tedarik ve ulaşım konularında uzmandır. Bu uzmanlığını halı dağıtım işinde kullanarak tüm sorunları bertaraf ediyordur. Rota oluşumu güzergah planlaması ile birleştiğinde hiç bir ev hanımını asla bekletmemekteyiz.

Messenger İle Sipariş Ver

Talas ozen hali yikama

Halı Yıkama Aşamaları

 • Çırpma: Halılar tesise geldiğinde ilk aşama olarak toz çırpma işleminden geçer.
 • Ön Kontrol: Çırpma sonrası halılar masaya yatırılır ve lekeli kısımlar işlem görür.
 • Yıkama: Ön kontrol sonrası asıl işi yapan 14 fırçalı yıkama makinesinde halılar yıkanır.
 • Durulama: Yıkanan halılar şampuandan arındırılmak için 2 defa durulama işlemine tabi tutulur.
 • Vakum: Halı üzerindeki somut tüm sıvı emilir ve halı hafif sulu bir şekilde makineden çıkar.
 • Sıkma: Vakum sonrası santrifüj makinesinde halının %97 oranında suyu atılır.
 • Kurutma: Kapalı kurutma odasında 10 saatte halılar tamamen kurur.
 • Paketleme: Kuruma sonrası son kontrol yapılarak paketleme makinesinden geçirilip servise hazır hale gelir.

İşbu yukarıdaki aşamalar, Talas Bahçelievler halı yıkama hizmeti alacak olan kişilere sorunsuzca sunulmaktadır.


Bahçelievler Halı Yıkama Yerleri


Halı Yıkama Sipariş Formu

Bahçelievler halı yıkama fiyatı ne kadar?
Bahçelievler halı yıkama fiyatı, metrekaresi 5 TL’den başlıyor. Halının yıkanma solüsyonu ve tekniklerinin farklılıklarından ötürü, halı temizleme ücretleri değişebiliyor.
Halılarımı ne zaman alırsınız?
Bahçelievler mahallesi halı yıkama WhatsApp hattımız 0541 240 0101 numaramız üzerinden konum, apartman adı ve kat bilgisi, yada ev numarası vermeniz durumunda halılarınız en geç 24 saat içinde adresinizden alınacaktır.
Halıları kim topluyor?
Halıları siz topluyorsunuz lakin toplayamayacak Bahçelievlercede bir rahatsızlığınız varsa yada yaşlı iseniz, halılarınızı biz topluyoruz.
Bahçelievler halı yıkama hizmetinde garanti veriyor musunuz?
Tesisimizde ağartıcı özellikli hiç bir solüsyon kullanılmamaktadır. Bu durumda halılarınız kök boya ile yapılmış bile olsa asla renk atması gibi bir durum yaşamazsınız. Özen temizlik, %99 temizlik garantisi, %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.
Halıları ne zaman getiriyorsunuz?
Halılarınız 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Daha da geç istemek sizin düşüncenize kalmıştır. Sipariş esnasında lütfen teslim tarihini belirtiniz.
Bahçelievler halı yıkama telefonu kaç?
Bahçelievler halı yıkama telefonu 0541 240 0101 numarası üzerinden bizi hemen arayıp halı temizleme siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Bahçelievler halı yıkama fabrikası, şirketi, firması, merkezi, yerleri hangisi?
Talas’de bulunan halı yıkama fabrikamız günün her saatinde hizmet veriyor. Şirketi, firması, merkezi veya yerleri yerine bize soracak olursanız Talas halı yıkama fabrikasıdır.

Bize puan var
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yap