kayseri talas hali yikama

Kayseri, Talas Halı Yıkama

Talas halı yıkama firması Özen halı yıkama fabrikası, profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Talas ilçesi sakinlerine özel olarak sunulan bu hizmet, tamamen otomatik makinelerle uygulanır. Günümüzde halı temizliğinin artık evde yapılamadığı aşikardır. Bu durumda işinin ehli bir halı yıkama şirketi ihtiyacı doğar.

Talas’ta yaşayan ev hanımları halılarını senede en az 2 defa yıkatırlar. Her seferinde farklı halı yıkama çağırmak istemeyen, sorunsuz bir şekilde tam zamanında servis yapan bir firma ararlar. Biz, Özen halı yıkama olarak sizin müsait olduğunuz saatlerde alım/teslim yapıyoruz. Üstelik halılarınızı teslim edeceğimiz esnada en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmenizi istiyoruz.

hali yikama oncesi hali yikama sonrasi

Talas Halı Yıkama Fiyatları

Halı türü
Birim
Fiyatı
Kaymaz taban
m2
5,00 TL
Halıfleks
m2
5,00 TL
Makine halısı
6,00 TL
Şagi halı
6,00 TL
El dokuma halı
6,00 TL

Fiyatlarımıza K.D.V. ve Servis ücreti dahildir.
Talas halı yıkama fiyatları, Sizin müsait olduğunuz saat aralığı, Yere serip kontrol ettiğiniz andaki yaşadığınız yenilenmiş hissiyatı, Halının otomatik makinelerde yıkanması, Halıların kapalı odada kuruması, saygılı ve dürüst personel ve en önemlisi o muhteşem iletişim becerilerimiz ele alındığında fiyatın oldukça makul olduğu anlaşılacaktır.

Hizmetlerimiz

Talas En İyi Halı Yıkamacı

En iyi Talas halı yıkama fabrikasıyız çünkü halı temizliğine oldukça önem veriyoruz. Markamızdan da anlaşılacağı üzere işimizi özenle ve severek yapıyoruz. İnternet ortamı yada bir tanıdığınızdan Özen halı yıkama ile ilgili olumsuz hiç bir şey duyamazsınız. Biz kendimizden emin bir şekilde Talas bölgesinde uzman düzeyinde halı temizliği hizmeti veririz.

Halı Yıkama Aşamaları

1 →
2 →
3 →
4 →
5 →
6 →
7 →

Halı Çırpma

Halılar, tokaçlama tekniği ile çırpılır ve tozdan arındırılır.

Leke Kontrolü

Halılar masaya yatırılıp ön leke kontrolünden geçirilir.

Yıkama Ünitesi

Halılar 12 fırçalı otomatik makineyle ovularak yıkanır.

Su Tahliyesi

Halı su sıkma makinesiyle halılar sudan arındırılır.

Kurutma Odası

Halılar kapalı kurutma odasında kurutulur.

Kalite Kontrol

Halılar teker teker kalite kontrolden geçer.

Paketleme

Son aşamada halılar paketleme makinesinde sarılır.

Önemli Bilgiler

Kayseri Halı Yıkama Fabrikası Özen Temizlik olarak sizlere en iyi hizmeti en makul fiyatı ile sunmamız kuyu suyu yerine şebeke suyu kullanıyoruz. Fakat ilerleyen süreçte su gereksinimini, halı temizliğinde kullanılmaya uygun kuyu suyu olarak tedarik ederek masraflarımızı azaltabilir ve bunu Kayseri halı yıkama fiyatlarına yansıtarak sizin çıkarlarınız doğrultusunda kullanabiliriz.

Sipariş Formu