Makine Halısı Yıkama

makine halisi yikama kayseri

Kayseri makine halısı yıkama hizmeti, gelişmiş teknolojiye sahip tesisimizde titizlikle yapılmaktadır. Halılar, hijyen kurallarına riayet edilerek içesine yıkanmaktadır. Kayseri’de en büyük olmasak bile, halı temizliği konusunda oldukça ehiliz ve halı yıkanma işlemini 12 senedir yapmaktayız. Özen halı yıkama fabrikası olarak saygılı personellerle sizi bekletmeden (Bizi masımıyolar ellaaam) dedirtmeden profesyonel düzeyde halı temizleme hizmeti vermekteyiz.

Kayserili ev hanımları, özellikle Kayseri’nin yerlileri, (yillileri ) halılarını yıl boyu temiz tutarlar. Hele ki bayram, düğün, nişan gibi önemli günlerde, Kayserili bir ev hanımının temizliğini yerdeki halı gösterir. Balık baştan kokarsa evin temizliği de halıdan başlar. Biz bunları biliyor ve işimizin her adımını/aşamasını “İŞİN RAS GESSİN” sözünü duyabilmeye yönelik yapıyoruz.

kayseri en iyi hali yikama

Halı Yıkama Aşamaları

  1. Halıyı çırpıyoruz: Halının temiz, tozsuz ve içesine yıkanması için halı çırpma makinesini çalıştırıp diplerindeki tüm tozu attırıp vakumluyoruz.
  2. Gelin alacak kaynana gibi inceliyoruz: Halıyı masaya yatırıp lekelerine bakıyoruz. Lekeliyse, leke çıkarıcı yada suda bekletme işlemi yapıyoruz.
  3. Yunma: (Yıkama) makinemiz 100.000 TL değerinde ve üzerinde bir sürü fırça var. Durulamayı iki defa yapıyor. Sonunda da halıdaki pis suyu vakumluyor.
  4. Halıların suyunu sıkıyoruz: Çamaşır makinesi mantığıyla çalışan halı sıkma makinesine dürülü bir şekilde konulan halı, üzerindeki suyun neredeyse tamamını atıyor. Çamaşır makinesinden çıkan bir kazak nemliliğindeki gibi çıkıyor.
  5. Halıları içerde kurutuyoruz: Etrafı ve üzeri kapalı kurutma bölgesinde halılara: Toz, yağmur, kuş pisliği ve dahi olumsuz etkenle bulaşmadan sağlıkla kuruyor.
  6. Son kontrol ve paketleme: Halıyı masaya yatırıp (Bir sonraki yıkamada görüşürüz) babında halıyı inceleyip temizliğine onay verip paketliyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Sipariş Formu

Yorum Yap