Kayseri El Dokuma Halısı Yıkama

el dokuma hali yikama kayseri

Kayseri el dokuma halısı yıkama işlemi tesisimizde özenle yapılmaktadır. Markamızın adının hakkını veriyor ve halılarınıza içesine özeniyoruz. El dokuma halı, bilindiği üzere kök boyadan imal edilmiştir ve bundan ötürü suya temas ettikten kısa bir süre sonra renk akması işlemi baş gösterir. Standart bir Kayseri halı yıkama fabrikasındaki teknolojilerden uzak tamamen ilkel yöntemlerle yapılması gerekir. Aksi taktirde halınızı tanıyamazsınız.

El Dokuma Halı Yıkama Farkı

İşlem Makine El Dokuma
Şampuan
Hidro
Sıkma Süresi ~ 3 Dk. ~ 10 Dk.
Hidro
Leke Kontrolü ~
Fırça Baskısı Tam Yarım
Durulama Standart x2
Kuruma Süresi ~ 2 Gün ~ 5 Gün

“El dokuma halı yıkaması neden pahalı?” Diye düşündüğünüzde inşallah yukarıdaki tablo size yanıt olurdur. Birde bu el dokuma halısı o kadar değerli bir ürün ki, işimizin ehli olduğumuz halde dahi işlemleri uygularken kimi zaman tedirgin oluyoruz. Sonuç olarak Kayseri el dokuma halı yıkama hizmetini size sorunsuzca vermekteyiz.

kayseri en iyi hali yikama

Yıkama Hizmetleri

Önemli Bilgiler

Kayseri Halı Yıkama Fabrikası Özen Temizlik olarak sizlere en iyi hizmeti en makul fiyatı ile sunmamız kuyu suyu yerine şebeke suyu kullanıyoruz. Fakat ilerleyen süreçte su gereksinimini, halı temizliğinde kullanılmaya uygun kuyu suyu olarak tedarik ederek masraflarımızı azaltabilir ve bunu Kayseri halı yıkama fiyatlarına yansıtarak sizin çıkarlarınız doğrultusunda kullanabiliriz.

Sipariş Formu

Yorum Yap