Kategori - Erkilet Halı Yıkama

erkilet hali yikama fiyati
Erkilet halı yıkama işlemi, Kayseri Erkilet’te oturan ev hanımları için artık bir zorunluluk hali almıştır. Bildiğiniz üzere Erkiletteki tüm bölgelerde artık müstakil ev kalmadı ve haliyle halıları balkonda yıkayacak değilsiniz :)

Peki, Erkilet halı yıkama faprikası seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

  1. Fasoncu olmamasına dikkat ediniz= Günümüzde halı yıkama vasfını taşımayan kişiler, sadece taşımacılık yaparak halılarınızı başka yerlerde yıkattırıp halı yıkama fabrikalarının hakkına girmekteler.
  2. Otomatik yıkama makinesinde yıkattırın= Eski usul yerde yıkama ile halılar artık tam arınmıyor. Tam otomatik halı yıkama ise yıkamakla kalmayıp duruluyor ve vakumluyor.
  3. Tabi ki müşteri yorumları olanı= İnternet ortamı öyle bir hal aldı ki, kişinin 40 m2 yeri var ve İnternet ortamından bulduğu 2000 metrekarelik tesisin resimlerini paylaşarak reklam yapıyor. Yada başka bir şehirdeki halı yıkamacının videolarını alıp üzerine kendi markasının logosunu ekleyip insanları kandırmaya çalışıyor. Sonuç itibariyle firmanın işletme hesabındaki yorumları okumanız hayırlı olacaktır.
Halı CinsiBirimFiyatı
Makine halısım25 TL
Şagi halım25 TL
El dokuma halım27 TL

Erkilet En İyi Halı Yıkama

Erkilet en iyi halı yıkama olarak halılarınızı getirdiğimizde açıp bakmanızı istiyoruz. Saygılı ve işinin ehli personellerimizle sizlere daima dürüst ve içesine halı yıkama hizmeti veriyoruz.


WhatsApp'tan Sipariş Ver

Telegram'dan Sipariş Ver
Face Messengerden Sipariş Ver

Kayseri, Zade Halı Yıkama

Kayseri Zade Halı Yıkama fabrikası Özen temizlik, profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Evden alınan halılarınız tekrardan evinize temizlenmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Ek değil tek...

Kayseri, General Emir Halı Yıkama

Kayseri General Emir Halı Yıkama fabrikası Özen temizlik, profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Evden alınan halılarınız tekrardan evinize temizlenmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Ek...

Kayseri, Dere Halı Yıkama

Kayseri Dere Halı Yıkama fabrikası Özen temizlik, profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Evden alınan halılarınız tekrardan evinize temizlenmiş bir şekilde teslim edilmektedir. Ek değil tek...